Loading...
ملاقات با سفیر برزیل در ایران و توسعه همکاری دوجانبه
2/28/2023 10:16:19 AM

ملاقات با سفیر برزیل در ایران و توسعه همکاری دوجانبه

توسعه همکاری شرکت رازی شیمی خرم  با تولیدکنندگان آفت کش در برزیل درملاقات مدیرعامل شرکت رازی شیمی خرم با سفیر برزیل در ایران :


کشور برزیل در زمره بزرگترین واردکنندگان آفت کش های شیمیایی جهان قرار دارد. با توجه به صدور مجوز صادرات آفت کش ها و به منظور بررسی پتانسیل های همکاری بین دو کشور و امکان حضور محصولات شرکت رازی شیمی خرم در بازار بزرگ این نهاده در برزیل ملاقاتی بین آقای مهندس گیل آبادی مدیرعامل شرکت رازی شیمی خرم و آقای لودمار گونسالس آگیلارنتو سفیر برزیل در ایران برگزار شد. 

در این نشست که آقای کاشانی مسئول اقتصادی و بازرگانی سفارت برزیل، آقای تیاگو مدریاس رئیس بخش توسعه تجارت و همچنین آقای دکتر سرافرازی حضور داشتند آقای مهندس گیل آبادی ضمن معرفی پتانسیل های بالفعل شرکت رازی شیمی خرم و محصولات متنوع و با کیفیت شرکت، آمادگی شرکت رازی شیمی خرم برای همکاری در تولید مشترک این نهاده در ایران، تامین برخی از سموم مورد نیاز کشاورزان برزیل و حضور پررنگ محصولات شرکت رازی شیمی خرم در بازار نهاده های کشاورزی برزیل را اعلام کردند. آقای لودمار گونسالس آگیلارنتو سفیر برزیل نیز متقابلا ضمن استقبال از این پیشنهاد پیشنهاد کردند اطلاعات کامل شرکت جهت اعلام به شرکت های برزیلی این نهاده در اختیار سفارت قرار گیرد تا زمینه های ارتباط مشترک بین طرفین در آینده نزدیک از طریق سفارت برزیل فراهم شود. سفیر برزیل همچنین بر لزوم حضور شرکت رازی شیمی خرم در نمایشگاههای تخصصی این نهاده در برزیل جهت شناخت متقابل شرکتها و تسریع در گسترش همکاری های دوجانبه تاکید نمودند.

خبرنامه

برای کسب اطلاعات از آخرین خدمات و محصولات ایمیل خود را ثبت کنید