Loading...

شرکت رازی شیمی خرم با هدف تامین آفت کش های مورد نیاز بخش کشاورزی و کاهش وابستگی به محصولات آماده مصرف وارداتی این نهاده، در سال 1379 با سرمایه اولیه 1/1 میلیارد ریال اقدام به تاسیس و راه اندازی کارخانه تولید آفت کش های شیمیایی نمودم. سرانجام این کارخانه در سال 1381 با تولید و تحویل 3 محصول به شرکت خدمات حمایتی وارد چرخه تولید این نهاده شد.
و بعد از آزادسازی سموم از سال 1384 به بعد رضایت کشاورزان از محصولات این شرکت مشوق بزرگی برای ما بوده به نحوه ای که امروز بعد از 20 سال ، شرکت موفق به تولید بیش از 90 آفت کش مختلف شده است که در اقصی نقاط کشور در دسترس کشاورزان عزیز قرار دارد.

نمایندگی های فروش ما در بدو کار به دو استان کرمانشاه و مازندران محدود می شد، اما امروز با حمایت های بی دریغ کشاورزان ، توانسته ایم در تمامی استان های ایران عزیز نمایندگی یا عامل فروش داشته باشیم و محصولاتمان را در تمامی کشور و در مراکز فروش عرضه نمائیم.

استقبال چشمگیر کشاورزان از محصولات تولیدی رازی شیمی خرم ما را بر آن داشت تا با تلاش و همتی مضاعف تعداد سالن های تولیدی را از یک سالن به مساحت 360 مترمربع به هفت سالن با مساحت 4500 مترمربع با 10 خط تولید که شامل :خط تولید حشره کش و علف کش با فرمولاسیون EC ،خط تولید حشره کش و علف کش با فرمولاسیون SC، خط تولید روغن ،خط تولید علف کش با فرمولاسیون WP،خط تولید سموم گرانول با فرمولاسیون G،خط تولید گرد حشره کش با فرمولاسیون D،خط تولید کود گرانول و خط تولید کود پودری توسعه دهیم.

از طرفی شرکت رازی شیمی خرم بدون تردید همیشه نگاه ویژه ای به امر سلامت غذا داشته و دارد. همه ما معتقدیم در کنار رضایت مشتری موضوع حفظ محیط زیست، کاهش آلایندگی زمین و آب، باید با قوت مد نظر قرار گیرد.
ما در کنار ایجاد امنیت غذایی به غذای سالم معتقدیم و امروز با کمال افتخار اعلام می کنیم محصولات ما جزء کم خطرترین و در عین حال با کیفیت ترین محصولات آفت کشی کشور است.

جهت حفظ رضایت کشاورزان و مصرف کنندگان و ضرورت امر نوآوری در عرصه آفت کش های شیمیایی، اطمینان از سلامت محصول و عدم تاثیر سوء بر محیط زیست، انسان و موجودات غیر هدف، شرکت رازی شیمی خرم در مجموعه خود بخش تحقیق و توسعه ( R&D) را دارد. ازین بخش علاوه بر هدف گذاری توسعه سبد آفت کشی و تولید و معرفی آفت کش های با دوره کارنس کوتاه با همکاری محققان، اساتید و دانشجویان همواره بر کیفیت و عملکرد محصولات خود و جنبه های سلامت محصولات کشاورزی پس از مصرف این آفت کش های نظارت مستمر دارد.

با اعتقاد به نقش دانش در بهبود و اصلاح محصولات تولیدی شرکت رازی شیمی خرم همیشه در انجام اقدامات زیر جزء شرکت های پیشرو بوده است:
برگزاری دوره های مهارت آموزی در زمینه کاربرد صحیح آفت کش ها و افزایش عملکرد آنها برای کشاورزان با تاکید بر کشاورزان نمونه در استان های مختلف
پذیرش دانشجویان رشته گیاهپزشکی جهت گذراندن دوره های عملی در کارخانه و بخش تحقیق و توسعه جهت آگاهی از فضای تولید و ترغیب آنها به نوآوری
حمایت مالی از نوآوران حوزه تولید آفت کش ها از طریق ایجاد فضای عملی سازی دیدگاه های فناورانه و نوآورانه آنان، همگام با تولید آفت کش های مورد نیاز کشاورزان عزیز؛ تکیه به توان نیروهای داخلی و در جهت رفع دغدغه بهره برداران شرکت رهپاک مهر بین الملل را در کنار خود داریم که بخشی از نیازها را به صورت آماده مصرف به سبد تولیدی رازی شیمی اضافه کرده است.

امروز علیرغم دارا بودن بیش از 20 سال تجربه گرانقدر در عرصه تولید آفت کش های شیمیایی و اشراف بر نیاز های مربوط به این نهاده در بخش کشاورزی کشور بر این باوریم که هنوز در ابتدای راهیم و پذیرای دیدگاه ها، نظرات و انتقادات شما بهره برداران عزیز هستیم تا ما را در جهت تولید هر چه بیشتر و بهتر محصولات کیفی این شرکت رهنمون باشید.

شعار ما ” رازی شیمی تصویری از رضایت ” است. به حضور شما در کنارمان نیازمندیم و افتخار می کنیم. ما مثل همیشه در کنارتان هستیم تا با آرامش خیال به امر تولید محصولات کشاورزی بپردازید.